SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet hapsira afariste 450m2 me qira ne Pejton !DELTA
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
191613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet hapsira afariste 450m2 me qira ne "Pejton"
Ndodhet ne katin e dyte, dhe e pershtatshme per zhvillim veprimtarive te ndryshme si call center, programim, dizajn etj
Posedon disa hapsira si dhe nyje sanitare te pershtatshme, si dhe hapsiren per zhvillimin e takimeve
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »