SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 60m2 me qira ne Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
191614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet bnaesa 609m2 me qira ne lagjen "Mati 1"
Ndodhet ne katin e pare te banimit, me kete renditje- salloni me kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon
Posedon edhe mirembajtje te baneses, ofrohet per qendrim afat gjate per familjare ose cift, me mundesin e pageses nje qira avans (depozite)
049157113/049445711/049406434/044556777
Code: 191613
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »