SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne lagjen Dodona _ 1+1
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:57
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191620
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira te Dodona, Domi i Pleqeve, banesa eshte komplet e mobiluar, kati i 5-te, ndertesa ka ashensor funksional, 65m2

Banesa ka kete renditje:
>> dhome gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 230euro


Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333-511
WhtatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »