SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne lagjen Mati 1, Prishtine
Çmimi :
€48,750.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
191630
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Mati 1, banesa gjendet mbrapa kompleksit Royal, eshte ne katin e 2-te, gjitha e mobiluar dhe i ka te gjitha kushtet per banim, gjithesej ka 65m2 ku perbehet prej :

- Salloni me kuzhine
- Dhoma gjumit
- Koridor
- Banjo

Cmimi 750euro per m2.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »