SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 75m2 me qira në Qendër.
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
191635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 75m2 me qira në Qendër.
Zyrja gjendet në rrugën Fehmi Agani afër Qendrës së Regjistrimeve dhe është në katin e II-të.
Zyrja ka këtë renditje:
3 Dhoma pune
1 Kuzhinë
1 Banjo
2 Ballkona

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/55 99 66
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »