SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 32m2 në shitje në Bregun e Diellit.
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
32 m²
ID e produktit :
191638
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal 32m2 në shitje në Bregun e Diellit.
Lokali gjendet në Bregun e Diellit përballë Banesave të bardha në kompleksin e ndërtuar nga BG Construction (ngjitur me Standard) dhe është I gatshem për shfrytëzim.

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »