SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm me qera Objektin i cili gjendet në kilometrin e tret Prishtinë=Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
2000 m²
ID e produktit :
191639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Objekti me qera i cili gjendet në kilometrin e tretë Prishtinë-Ferizaj, Objekti është i rregulluar me standarde evropiane dhe me një dizajn bashkëkohor. Objekti ka një sipërfaqe prej 2000m2 hapsirë shfrytëzuse
-Podrumi 300m2-400m2 (varsisht nga marrveshja),
-Kati Përdhesë 650m2,
-Kati i Parë 700m2,
-Kati i Dytë 720m2,
Parking për 10-15vetura.
Çmimi me marrëveshje
Për info +38344780999
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook Agjensioni Qendra
Code 10039
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »