SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) TRUALL në Fushë Kosovë 6.82 Ari
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Madhësia :
682 m²
ID e produktit :
191640
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet TRUALLI në Fushë Kosovë Rr. Fazli Grajqevci, Tahir Zemaj. Sipërfaqja (6.82 Ari).

- Posedon infrastruktur komplete me rrugë kadastrale deri tek parcela, dhe pozitë te mire për Ndërtim.

- Çmimi 11,000 € për Ari (Total 75,000 €)

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »