SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 350m2 me qira te Parku i Qytetit !DELTA
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
191667
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia super luksoze 350m2 me qira te "Parku i Qytetit" , qe ka pamje nga terrasa te parku
Ndodhet ne nje pozite mjaft te favorshme e te frekuentuar ku ka afer qendren e qytetit per 2 min, parkun per shetitje, dhe te gjitha sherbimet tjera te nevojshme
Posedon 3.5 kate me hapsira te shfrytezueshme prej disa dhomave, dy sallona, tre banjo, dhe tre terrasa me pamje te bukur nga parku i qytetit dhe hapsira te mjaftueshme ku njera nder to ka edhe shadervan
Shtepia eshte e mobiluar me stil e shije me teknologji funksionale te kohes se fundit e cila ofron komforditet e komoditet te larte per banuesit e ardhshem
Posedon drita led gjithe-andej si dhe kaminin funksional per cfaredo nevoje, ne terrasa ose oborr mund te organizohen edhe pritje te mysafireve me barbecue
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »