SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET# banesa me sip 93m2(2+1)kati i 6/në rrugen C
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
ID e produktit :
191668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITET# banesa me sip 93m2(2+1)kati i 6/në rrugen C....▪️Banesa ështē e mobiluar komplet me mobilje moderne,po ashtu posedon edhe garazhen..▪️Lokacioni ia mundēson qasjen e lehtë në qender dhe pjesët tjera të qyteti,banesa gjendet në hymjen e rruges C afer rruges B/▪️Banesa ka këtë organizim:—qëndrim ditor/—kuzhina/—2 dhoma të fjetjes/—banjo/—terasa/▪️Qmimi i VOLITSHUM.... Info:+38345653447Facebook:Maison Patundshmëri alisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »