SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 75m2 ne shitje dhe qira te Dodona !DELTA
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
191675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 75m2 ne shitje dhe qira te lagja "Dodona" ose me saktesisht afer "Medreses"
Ndodhet ne katin e peste te banimit, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim, posedon nje dhome gjumi, salloni me kuzhine, banjo dhe terrasen, mund te behet edhe modifikim ne dhomen e dites te behet edhe nje dhome gjumi shkaku se ka hapsire te konsiderueshme
Çmimi per shitje eshte 800€ m2 ndersa çmimi per qira eshte 250€ i diskutueshem
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »