SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten 50 Banesa ne Ferizaj)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '19
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
191677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 50 Banesa ne Ferizaj me m2 te ndryshme ne lokacione te ndryshme:
Nga-
56,9 m2
62,4 m2
64,5 m2
64,5 m2
65,5 m2
68.5 m2
72,4 m2
78,4 m2
81.2 m2
84.3 m2
85,6 m2
88 m2
88,13 m2
88,91 m2
89,1 m2
90.5 m2
95,1 m2
95,95 m2
96,5 m2
97 m2
97 m2
97,88 m2
103 m2
107,5 m2
108 m2
108,1 m2
114 m2
115,85 m2
119,93 m2
122,18 m2
127,4 m2
128 m2
134 m2
Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »