SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera te qafa
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
191678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet te qafabanesa ka dy dhoma gjumi, salloni me kuzhin, banjo, nji WC ndamas, koridori dhe ballkoniEshte me nxemje te Termokosit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mirvete
Sllatina E Madhe
044333898
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »