SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 55m2 me qira mbrapa Teatrit Kombetar !DELTA
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
191681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 55m2 me qira mbrapa "Teatrit Kombetar" ne rruge kryesore "Agim Ramadani" qe ka qasje dhe qarkullim te madh
Eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme, mund te behen edhe modifikim ne mvartesi prej veprimtarise , ofrohet nga data 1 Qershor 2018
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »