SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ekskluzive 90m2 ne katin e 5-te ne Arberi
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
191693
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomshe ekskluzive 90m2, ne katin e 5-te ndertim i Art Group ne Arberi. Ka pamje nga qyteti, banesa eshte e re moderne dhe ka organizim te hapesires shume te mire, eshte e mobiluar extra dhe ofron komoditet te larte.
Banesa ka keto hapesira:
- qëndrimi ditor
- kuzhinë me trapezari
- dhome gjumi per prinder
- dhome gjumi per femije,
- banjo
- ballkon i madhe me pamje nga Qyteti
- depo
- garazha per veture
Qmimi 115.000 euro me mobilje, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber 0038344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »