SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 320m2 me qira ne lagjen Qendresa !DELTA
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
320 m²
ID e produktit :
191704
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia super luksoze 320m2 me qira ne lagjen "Qendresa"
Shtepia ka kuadrature prej 320m2 dhe po ashtu 10 ari truall(oborr)
Eshte totalisht e mobiluar me stil dhe shije, ndesa ka kete renditje- sallon me kuzhine, dhome gjumi, garazhe, shpajz dhe banjo ne katin e pare. Ne te dytin posedon tre dhoma gjumi dhe dy banjo.
Gjendet ne nje lagje mjaft te favorshme e te qete,
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja Qëndersa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »