SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet banesa me qira Moderne ne Breg Diellit
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
191709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira ne Breg Diellit ne kompleksin Standart, siperfaqja 85m2 kati 5, renditja, 2 dhoma gjumi, dhom neje me kuzhin, ballkon, banjo, hapsira e hollit, banesa eshte e mobiluar me sende treja dhe moderne, ka uje 24h, mirmbajtje te ashensorit dhe hyrjes, kamera sigurie dhe person fizik, posedon vendparking nentoksore, çmimi 450 € 049899002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »