SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Objektin eksluziv prej 1250m2 me qera në afersi të Qendres së Prishtinës
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
1250 m²
ID e produktit :
191726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Objekti eksluziv prej 1250m2 me qera me një Dizajnë bashkëkohor në Afërsi të Qendres së Prishtines. Objekti është i sapo rregulluar dhe i pa shfrytëzuar më parë. Cilësi tjera që e bëjn Objektin Karakteristik është se
posedon:

Podrum rreth 250m2 plus dy banjo
Përdhese rreth 250m2 plus dy banjo
Kati i parë rreth 250m2, 8njesi plus katër banjo
kati i dytë rreth 250m2, 8njesi plus katër banjo
kati i tretë rreth 250m2, 8njesi plus katër banjo
Oborr prej 10ari i rregulluar për parking si dhe për gjelbërim.
Cmimi 4000
Code 10042
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »