SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Rruga. B
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
191740
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qira te Rruga. B Banesa gjindet siper barnatorev. Banesat e Royal-it dhe posedon-Sallon Kuzhinë -2 Dhoma gjumi -Banjo-Koridor-Terracë-Klim-Nxemje qytetit-Termokos -Tel; +38345411447

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
+37745411447
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »