SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te rrethi i Spitalit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
191741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese plotësisht e mobiluar ( LESNA ndërtimi ) me qira në Prishtinë , lagjen Kalabria ( 200 metra nga Hotel Victory , rruga që shpie në Shkup ).

Banesa gjendet perballe Spitalit Amerikan, dhe eshte e lire nga 1 Maji.

Banesa është 60m2 dhe posedon : kuzhinë komplet e pajisur, sallon dhe një dhomë gjumi (Dormeo dyshek ), Banje, Ballkon, Klime, TV dhe internet në dispozicion.

Banesa është e vendosur në katin e pestë, ashensor funksionale . Parkimi publik është në dispozicion para banesës.
Informata rreth publikuesit
N'Fron
Prishtinë
049104736
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »