SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne sip. prej 86.63m2,87.16m2,98.36m2, 114.43m2 dhe 114.85m2 ne Fushë Kosovë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '18
ID e produktit :
191746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Shiten banesat ne sip. prej 86.63m2,87.16m2,98.36m2, 114.43m2 dhe 114.85m2 ne Fushë Kosovë afër Bau Marketit, banesat posedojn te dhënat si ne vijim:
• Banesa 86.63m2 gjendet ne katin e VI, është e ndertuar nga Al-trade ne kompleksin banesor Linda 5, tipi B, banesa posedon një sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi, një banjo, një WC, dy koridora, një depo dhe një terasë.

• Banesa 87.16m2 gjendet ne katin e VII, është e ndertuar nga Al-trade ne kompleksin banesor Linda 5, tipi E, banesa posedon një sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi, një banjo, një WC, koridor, një depo dhe një terasë.

• Banesa 98.36m2 gjendet ne katin e VII, është e ndertuar nga Al-trade ne kompleksin banesor Linda 5, tipi D, banesa posedon një sallon me kuzhin, tri dhoma gjumi, një banjo, një WC, 1 depo dhe një terasë.

• Banesa 114.43m2 gjendet ne katin e VIII, është e ndertuar nga Al-trade ne kompleksin banesor Linda 5, tipi A, banesa posedon një sallon me kuzhin, tri dhoma gjumi, një banjo, një WC, dy koridora, një depo dhe dy terasa.


• Banesa 114.85m2 gjendet ne katin e VII, është e ndertuar nga Al-trade ne kompleksin banesor Linda 5, tipi C, banesa posedon një sallon me kuzhin, tri dhoma gjumi, një banjo, një WC, koridor, një depo dhe dy terasa.

Te gjitha banesat janë ndërtim e sipër dhe te njejtat përfundojn-dorëzohen çelsat me datën 30.10.2018.

-Çmimi sipas marrëveshjes.
Informata rreth publikuesit
Ndriqim
Drenas
044598999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »