SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET#banesa me sip 103.85m2(3+1) te VËLLEZRIT ASLLANI mbrapa QKUK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
103.85 m²
ID e produktit :
191755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITET#banesa me sip 103.85m2(3+1) te VËLLEZRIT ASLLANI mbrapa QKUK...
▪️Kompleksi VËLLEZRIT ASLLANI ka një ndërtim shumë cilësor,banesat janë ndërtuar me standarte europiane..
▪️Ka një pozitë mjaftë të mirë për banim gjendet mbrapa QKUK-s,qasje direkte ne rrugën B / dhe lidhje të lehtë me qendren dhe pjesēt tjera të qytetit..
▪️Ka hapsirë të mjaftueshme gjelbëruse,këndin e lodrave për fëmijë,parking të jashtëm dhe të brendshëm...
▪️Banesa me sip 103.85m2 është në katin e 7 ka këtë organizim:
—qëndrim ditor/
—kuzhina/
—3 dhoma të fjetjes/
—banjo
—wc
— terasa
▪️Qmimi i volitshum

info: +38345653447
Facebook:Maison Patundshmëri
alisinani25@gmail.comPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »