SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten trojet
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
ID e produktit :
191759
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy troje ne Prishtine te bunari i hajratit.Trojet jane njera 6ari e tjetra 5ari me mundesi bashkimi kane infrastrukture(rryme uje asfalt ndriqim)si dhe dokumentet e nevojshme(flete poseduese kopje plani)eshte e pershtatshme per ndertim privat ose afarizem.per informata kontaktoni ne nr wiber 049/280358 ose +49/1709448594

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevrije
Prishtinë
049280358
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »