SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Trualli prej 42 ari ne Hajvali
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
ID e produktit :
191762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes truallin 300 metra large rruges kryesore : Prishtine - Gjilan
Perball ndertesave te Swiss Diamond
Trualli eshte 42 ari dhe po ashtu posedon Rrugen Kadastrale.
Informata rreth publikuesit
Bler
Prishtinë
049580488
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »