SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhoma plazhi Borsh
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '18
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
6
Madhësia :
3 m²
ID e produktit :
191770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh 20 m nga deti te mobiluara me te gjitha kushtet dhe me gatim. Disponojm dhoma te pershtacme per cifte dhe hyrje 1+1 te pershtacme per 4 persona.Per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416 si dhe ne WhatsApp Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
0695386338
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »