SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
BANESA ME QIRA AFER FAKULTETIT TEKNIK
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191776
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Agjencioni per Patundshmeri "L I S I", ofron #Banesen me #Qira afër #Fakultetit #Teknik.
Banesa ka sipërfaqe prej 62 m2 dhe është në katin e I-rë.

Cmimi 300 Euro/muaji.

per me shume info, kontaktoni ne tel. 049 406 409

Qellimi ynë është përmbushja e kërkesave të klientëve dhe menaxhimin sa më efikas të kontratës. 🗞️
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »