SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
ZYRE ME QIRA AFER FAKULTETIT TEKNIK
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
191778
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Agjencioni per Patundshmeri "L I S I", ofron #ZYRE me #Qira afër #Fakultetit #Teknik.
Hapesira për zyre ka sipërfaqe prej 62 m2 dhe është në katin e I-rë.

Cmimi 300 Euro/muaji.

per me shume info, kontaktoni ne tel. 049 406 409

Qellimi ynë është përmbushja e kërkesave të klientëve dhe menaxhimin sa më efikas të kontratës. 🗞️
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »