SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 77 m2 si dhe terasë 78m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
191782
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesën 77m2(NETO) si dhe hapsirë të jashtme terasë 78m2 , banesa ka : 1 Sallon ,2 Dhoma të gjumit , Kuzhinë , Banjo dhe Terasë

Kati i përdhesë i banimit

Banesa gjindet në kompleksin Afaris Banesor "Dafina" Bregu i Diellit Objekti 2/2 "BANESAT E STANDARDIT"

Ngrohje Qëndrore 24h
Ujë sanitar 24h, Mirëmbajtje të vazhdushme.
Sipërfaqja llogaritet NETO .


049 366 222
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prishtinë
049366222
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »