SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Aktash _ 3+1
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191784
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Aktash, banesa gjendet ne katin e 7-te, eshte komplet e mobiluar, 140m2, ashensor funksional

Banesa ka kete renditje:
>> 3 dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> dy banjo
>> dy ballkona
>> koridor
Qmimi 450euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044 /333 511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »