SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Arberi 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne lagjen Arberia, afer Viva Fresh-it, banesa eshte komplet e mobiluar, e pa banuar me pare, banesa posedon dhe garazh, 75m2

Banesa ka kete renditje:
>> dy dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor plus garazh
Qmimi 300€ me garazh pagesa duhet cdo 3 muaj te paguhet si dhe ose te huaj ose qift por jo me femije.

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333-511
WhatsApp & viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »