SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Lagje te Spitalit rruga ”Muharrem Fejza”
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
191792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira ne Lagje te Spitalit rruga ”Muharrem Fejza” afer shkolles fillore Pavarsia ne katin e 1-re, e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

-Sallon me kuzhine
-Dhoma e fjetjes per qift
-2 dhoma te fjetjes per femije ose te rritur
-2 banjo
-Uje rryme 24h
-Parkingun privat nen ndertese
-Liftin 24h
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049 622 300Viber
045505723
e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com 
Informata rreth publikuesit
access
Prishtinë
049622300
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »