SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira Ulpiane (te Lesna)
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
191803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Leshoj banese me qira ne Ulpiane te Lesna.
- Kati 3
- 85m2
- Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- Sallon me kuzhine
- Banjo dhe wc
- Ballkon
-E pershtatshme per zyre ose familjar

-Cmimi: 500
-Tel: 045560960
-agjencionipremium@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »