SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banes 85m2 me qira te Qafa !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
191806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banes 85m2 me qira te Qafa afer Restaurant Dora.
Banesa ndodhet ne katin e IV-te dhe posedon:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »