SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 94m2 ne shitje ne lagjjen Dardania !DELTA
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:22
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
191812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 94m2 ne shitje ne lagjjen Dardania te Beni Dona.
Banesa ndodhet ne katin e XII-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349406434
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »