SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia 4 katëshe në Mati 1 Rruga B 370 m2
Çmimi :
€255,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
370 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
191819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ne Shitje ne Mati 1 Rruga B,mbrapa Maxi 24h.
Shtepia ka 4 kate me siperfaqe prej 370 m2.
Kati i pare i pershtatshem per veprimtari te ndryshme si per lokal, zyre,depo,apo biznes tjeter.
Dokumentacioni esht ne rregull dhe perkthimi behet menjhere tek noteri.

Çmimi : 255,000 €

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »