SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Ulpiane, te Hotel Baci - 200 Euro
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
191827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Ulpiane, mrapa Hotel Bacit, banesa ka 45 m2 dhe gjendet ne katin e 1 –re. Banesa eshte e renovuar. Leshohet vetem per Qift.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Koridor

Qmimi: 200 Euro


Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »