SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te 4llullat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
191828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ne rrugen Bajram Kelmendi, afer xhamise se 4llullave. Banesa gjendet ne katin e pare, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Posedon:

» Sallon me kuzhine
» 2 dhoma gjumi
» Ballkon
» Koridor
» Banjo

Cmimi 300 euro i diskutueshem

per informata shtese na kontaktoni ne:

045550554
+38345550554 viber & whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »