SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jep banesen e re me qira 160€ mbrapa spitaleve 65m3
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '19
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
2
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
191839
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesen mrapa spitaleve 65m2 1 dhoma gjumi sallon kuzhin 1 banjo 1terasa160€ kati i -9- banesa është e re dhe e pershtashme per banim banesa është në Veternik lagjja prishtina e re mrapa spitaleve ose afer spitalit amerikan
Banesa eshte vetum me kuzhin per mobile tjera me marrveshje.
Info tel ose viber +38344808011.
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
044808011
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »