SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super oferte _Banese me qira ne Mati 1
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 22:14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191841
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Mati 1, rr. Muharrem Fejza afer shkolles fillore "Pavaresia", banesa eshte komplet e mobiluar, e pa banuar me pare, 110m2

Banesa ka kete renditje:
>> tri dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> dy banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 380€


Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333-511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »