SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet Lokali me Qira te Parku i Qytetit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 04:11
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
191842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet Lokali me Qira te Parku i Qytetit

110m² NettoLokali eshte shum i pershtatshem per biznes(masazhe) pasi qe i njejti
per 3 vite ka punuar si masazhe dhe si biznes.
Ne lokal jane 4 dhoma ku dy prej tyre kan edhe banjot brenda dhomes.
Lokali ka dy hyrje njeren nga rruga kryesore dhe tjetren nga parku.
Lokali ka mundesi edhe per rritje edhe per nje dhome tjeter se ka hapsire te mjaftushme.
Lokali ipet me qira se bashku me te gjitha pajisjet.


Çmimi: Marrëveshje
Agjensioni "Grand Plus"
Per me shume informata na kontaktoni:

Tel: +38344808806
+38344808806 Viber
+38344808806 Whatsapp

E-mail: grandpluss2000@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand
Prishtinë
+38344808806
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »