SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre me qira ne Qender afer Newbornit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '18
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
191846
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qera për zyre banesa ne qender te Prishtines, perballë Stacionit Policor 92 afer newbornit.Banesa ka 65m2 dhe eshte e renovuar komplet gjendet ne katin e dyte,Cmimi 500 euro i diskutushem.

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »