SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë per Zyre ne lagjen Dardania
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '18
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
191847
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen Dardania, te ora, mbi kurriz (pllato), afer shkolles "Xhemajl Mustafa", ne katin e pare.
Banesa posedon 110m², ka sallon, kuzhine, tri dhoma gjumi, ballkon, nje banjo dhe korridor, eshte me klimatizim, ngrohje qendrore, posedon uje pa nderprerje, e pamobiluar (posedon vetem kuzhinen si ne foto).
Banesa eshte e pershtatshme per banim, zyre, "call center", ordinance, etj.Cmimi 350 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »