SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera për Afarizëm
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '19
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191851
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera në katin e parë me 70m² neto.
Banesa posedon dy dhoma , kuzhinë, një shpajz, një banjo dhe dy ballkona me pamje nga rruga kryesore.
Dyshemeja e tëra pllaka të kualitetit të lartë.
Dyert prej druri dhe dritaret plastikë.
E përshtatshme për afarizëm ,për biznese të ndryshme.
Sapo e renovuar në tërsi, me sistem të ri të ujit dhe të ngrohjes.
Banesa gjendet afër qendres së qytetit.
Qeraja mujore e banesës është sipas marrëveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »