SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Prihtine, Mati 1 , "Hoxha Invest" .
Çmimi fillestar :
€270.00
Ju kurseni :
€20.00 (8% zbritje)
Çmimi :
€250.00 Çmimi rritet në €270.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
17 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
191854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Leshoj banese me qira ne Prishtine , Mati 1 .
- Kati 1
- 87m2
- Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- Sallon me kuzhine
- Banjo dhe
- Ballkon


-Cmimi: 270
-Tel: 045560960
-agjencionipremium@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »