SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë per Zyre ne Qender afer Hotel Siriusit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:40
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
191855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokacioni: Mbrapa Hotel Siriusit
Posedon: 3 dhoma, kuzhine, WC, dhe ballkon.
Eshte ne katin e 2-te, dhe eshte shume e pershtatshme edhe per zyre.
Cmimi 300 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »