SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garsonjere me qira ne lagjen Pejton
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Leshoj garsonjere me qira ne Pejton, te Ambasada e
Norvegjise.
- Kati 2
- 35 m2
- Banesa posedon:
- Sallon me kuzhine
- Banjo dhe
- Ballkon


-Cmimi: 250
-Tel: 045560960
-agjencionipremium@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »