SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 90m2 me qira ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
191865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 90m2 me qira ne "Dardani" ne nje vend te favorshem ku ka afer te gjitha sherbimet komunale, marketet, shkollen etj
Ndodhet ne katin e dhjete te banimit me ashensor funksional, posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon
Ofrohet per qendrim afatgjate komplet e mobiluar me mundesine e pageses me nje qira avans (depozite)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »