SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 100m2 me qira ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
191866
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 100m2 me qira ne "Dardani" ne nje pozite te frekuentueshme dhe te qarkullueshme
Eshte renovuar se fundi dhe plotson te gjitha kushtet e nevojshme per startimin e punes te menjehershme, Ka kete renditje kati i pare lokali me depo banjo me terrase 50m2, dhe kati i dyte nje hapsire te konsiderueshme, eshte e favorshme per zhvillim veprimtarish te ndryshme
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »