SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira Aktash \
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Leshoj banese me qira ne Aktash
- Kati 6
- 85 m2
- Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- Sallon me kuzhine
- Banjo dhe
- Ballkon


-Cmimi: 700 i diskutueshem
-Tel: 045560960
-agjencionipremium@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »