SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 60.11m2 ne Ulpiane, perball Mjeksise
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191869
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Shitet banesa ne Ulpiane
- Kati 4
- 60.11 m2
- Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- Sallon me kuzhine
- Banjo dhe
- Ballkon


-Cmimi: me marreveshje
-Tel: 045560960
-agjencionipremium@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »